NAŠE
ČINNOSTI

Výrobní linky

Jednou z hlavních činností firmy BK Technic jsou komplexní dodávky výrobních linek, určených zejména do oblasti automobilového průmyslu. Konkrétně se jedná o vývoj, projekci, elektro-projekci, výrobu, montáž, programování řídicích systémů, vizualizaci procesů, programování kamerových a měřících systémů, programování robotů, dále zajišťujeme veškerý záruční i pozáruční servis. Již od počáteční fáze projektu spolupracujeme se zákazníky na nejvhodnějším možném řešení.

Technologie pro aplikaci lepidel a tmelů

Jsme přímým výrobcem aplikační technologie, včetně jednotlivých aplikačních celků, jako jsou pístové čerpadla, zubové čerpadla, pístové dávkovače, aplikační pistole a mnoho dalších. Zároveň vyrábíme kompletní elektrické řízení včetně softwaru, vizualizace, programování robotů, kamerových a měřících systémů.

Jednoúčelové stroje

Díky týmu zkušených konstruktérů, elektro-konstruktérů, PLC programátorů a v neposlední řadě moderně vybavené CNC nástrojárny, vyrábíme jednoúčelové stroje pro nejrůznější odvětví a použití. Především se jedná o manipulaci s díly, montáž, lepení, tmelení, mazání, lisování, šroubení, měření, kontrola, testy a mnoho dalších.

Robotizace

Dlouhodobě se zabýváme programováním robotů ABB a KUKA. Našim zákazníkům jsme dodali již desítky robotizovaných pracovišť.

Průmyslová automatizace

Zabýváme se kompletním procesem průmyslové automatizace. Konkrétně se jedná o projektování elektrických systémů pomocí programu E-plan, výroba a montáž elektrických rozvaděčů, vývoj a programování řídicích systémů, vizualizace, sběr dat, programování kamerových a měřících systémů.

Projekční činnost

Firma BK Technic disponuje týmem zkušených konstruktérů a elektro-projektantů. Všechna 3D data tvoříme v programu SolidWorks. Elektrické systémy projektujeme v programu E-plan.

CNC výroba

Firma BK Technic disponuje moderně vybavenou CNC nástrojárnou. Díky přímému propojení konstrukce s CNC výrobou dosahujeme rychlé, přesné a hlavně vysoce efektivní výroby přesných strojních dílů. Pro výrobu využíváme software HSMWorks, jedná se o CAM systém plně integrovaný do CAD systému SolidWorks.

Laserové značení

Firma BK Technic disponuje moderním vláknovým laserem o výkonu 50W. Značíme a gavírujeme nerez, ocel, kalené kovy, mosaz, měď, zlato, hliník a titan. Přednosti laserového popisování: špičková kvalita, přesnost a rychlost, stálost (nelze setřít), bezkontaktní zpracování, použití pro téměř jakýkoliv materiál. Přednosti laserového gravírování: nesmazatelnost, trvalost, přesnost, detailní zpracování, odolnost, bezkontaktní zpracování.

Servis

Firma BK Technic s.r.o. zajišťuje na veškerých realizacích komplexní a flexibilní záruční i pozáruční servis.

Potřebujete poradit? Spojte se s námi. Jsme tu pro Vás!